Kurumsal

Bartu Çeviri; yazılı, sözlü ve simultane çeviri ile simultane çeviri ekipmanları konusunda sektör içerisinde kendini uzun yıllar geliştirmiş ve bu alanlarda uzmanlaşmış, tecrübe zengini bir ekibin oluşturduğu, elit kuruluşlara butik hizmet vermek amacı ile kurulmuş yenilikçi ve hedefleri olan bir kuruluştur.

Misyonumuz  

Deneyimli ve profesyonel kadrosu sayesinde kaliteli çeviri üreterek, sistemli, kaliteli hizmet ve güven anlayışı ile bu alanda önde gelen ve en çok tercih edilen şirketi olarak sürekli yenilikler ile sektörü ileriye taşımaktır.

Vizyonumuz

Kalite ve profesyonellikten ödün vermeden çözüm odaklı olarak, hizmet verilen lider kuruluşları destekleyerek sektörlerinde gelişmelerine katkıda bulunmak ve kendi alanında lider konuma gelmek.

İlkelerimiz 

Gizlilik: Müşterilerimizden tarafımıza iletilmiş her türlü bilgi ve belge etik kurallara uygun olarak gizli tutulur.

Kalite: Çevirinin kalitesi müşteri iş performansını direkt etkileyeceğinden, tarafımızca yapılan tüm çevirilerde en yüksek kaliteyi sunmayı garanti etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti: Ofisimizin müşteri ve tercümanlar ile hızlı iletişimi sayesinde taleplerinize zamanında cevap verilir. Takım ruhu anlayışı içerisinde projeleriniz istediğiniz doğrultuda ve zamanda tamamlanır.

Bartu Çeviri Özel Talep Formu.


                                      Gönder
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Çok Güzel % 88 438 Oy
İyi % 3 15 Oy
Kötü % 3 14 Oy
Çok Kötü % 7 33 Oy