Neden Farklıyız?

ÇEVİRİ PROJESİ YÖNETİMİ TARZIMIZ

Etkili proje yönetimi verimli çeviriler yaratma yolundaki ilk adımdır. Çeviri projelerinizin  alım aşamasından sonuç aşamasına kadar geçen süreç içerisinde her adımın kontrolünün sağlanması,  eşgüdümlü ve sistematik çalışılması tüm projelerinizin en iyi noktaya ulaşmasındaki temel unsurdur. BARTU, uzun yıllar boyunca çalışarak oluşturduğu tecrübe ve altyapı sayesinde sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmalarına titiz bir şekilde devam eder. Bizler çalışmış olduğumuz kurum ve kuruluşların  en önemli çeviri projelerinizin bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz. Bu sebeple sürekli iyileştirme ve yenilik ilkelerimizle sizlere; her projenizde daha iyi bir keyif yaşatırız.

ÇEVİRİ TERMİNOLOJİSİ OLUŞTURMA

Sektörünüze özel çeviri projeleriniz için kurumunuza özel terminoloji oluşturmak bizim yeteneklerimizden sadece biri.  Çünkü doğru çevirinin ancak doğru terminoloji ile oluşturulacağını çok biliyoruz. Bu sebeple yeteneklerimizi sizlerin çeviri projelerinde en doğru yerlerinde kullanıyoruz. Kullandığımız ileri teknolojik alt yapı ve ürünler sayesinde; işbirliğimizin başlangıcından hemen sonra kurumunuza ait veri tabanları oluşturarak her işinizin bir öncekinden daha kusursuz olmasını sağlıyoruz.  Uzun yıllar boyunca uygulamış olduğumuz bu sistem sayesinde; sizler hatasız çeviri projelerinizin mutluluğunu yaşarken biz tecrübemize tecrübe katıyoruz.

ÇEVİRİ KALİTESİ

Her çevirmenimiz belli bir uzmanlık alanı için çalışır ve çeviri yaptığı dil çiftlerine ileri düzeyde hâkimdir. Bitmiş olan her proje tarafınıza teslim edilmeden nitelikli redaktörlerimiz tarafından tekrar incelenir.  BARTU olarak sözlü ve yazılı tüm çeviri projelerinizde; gizlilik, kalite ve zamanında teslim taahhüdümüz vardır.

AVANTAJLARIMIZ

BARTU ile birbirinden özel projelerin ve rahat bir çevirinin keyfini çıkarın...

Uzun Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe ve Deneyim

Size özel proje yöneticisi

Sektörünüze özel veritabanı ve sözlük

Gizlilik Taahhüdü

Zamanlama Taahhüdü

Kalite Taahhüdü

Noter Yeminli Tercüme

 

 

 

Bartu Çeviri Özel Talep Formu.


                                      Gönder
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Çok Güzel % 88 438 Oy
İyi % 3 15 Oy
Kötü % 3 14 Oy
Çok Kötü % 7 33 Oy